Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

THERMAGIC CPT RADIOFREKVENČNÍ LIFTING

 

 

Princip a účinky ošetření
Jedná se o metodu hloubkového radioliftingu. Radiofrekvenční energie, která proniká hluboko do podkoží, působí přímo na kolagenová vlákna a buňky zodpovědné za produkci kolagenu. Thermage tyto buňky stimuluje a následně dochází k tvorbě nových vláken již čtyři týdny po ošetření. Dochází tak k restartování a oživení tvorby kolagenu a pokožka opět získává mladistvý vzhled přirozenou cestou a obnovuje svou pevnost a pružnost. Zásadní výhoda této metody je, že obnova tvorby těchto vláken není jednorázová, k tvorbě dochází dál po období půl roku až rok po zákroku.Bezprostředně po výkonu je pokožka na povrchu jemnější a pevnější na dotek. K zásadnějšímu a hlubšímu zlepšení dochází postupně několik měsíců po zákroku. 

Režimová opatření
Po ošetření není vhodné pleť po dobu jednoho týdne vystavovat přímému UV záření (slunění či solária) a při krátkodobém pobytu na sluníčku užívat krém s vysokým SPF faktorem.

Jaké partie je možné ošetřovat
Tato metoda je velmi efektivní pro všechny typy pleti i pokožky. Nejčastěji se využívá pro omlazení a vypnutí obličeje, dekoltu a oblasti v okolí lícních kostí. Velmi často je také vyžadována pro zmenšení podbradku a zpevnění kontur spodní části obličeje. Je velmi vhodná také pro korekce vrásek v okolí rtů, omlazení očního okolí, zjemnění nosoretní rýhy či zpevnění kůže v oblasti víček a zmenšení váčků. Pomáhá také při odstranění tzv. pokleslých víček.

Kontraindikace
Aktivní implantáty, jako jsou srdeční kardiostimulátor nebo trvalý implantát v oblasti lékařské péče, diabetes, onemocnění srdce, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce; imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV, použití imunosupresivních léků, aplikace kys. hyaluronové či botoxu do ošetřovaných oblastí v horizontu 1 měsíce před ošetřením, dále těhotenství a kojící zákaznice, tetování v oblasti ošetření, jakkoli zanícená nebo poškozená pokožka, opar (herpes).

RF obličeje, očního okolí a dekoltu (30 min)   1250,- Kč

/nebo jakou součást kosmetického ošetření viz ceník/