Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

DERMAPEN - mikrojehličková mezoterapie (microneedling)

 

Ošetření mikrojehličkovou terapií je nejmodernější způsob mezoterapie, která nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu, a tím spouští regeneraci a obnovu pleti. Jedná se o velmi účinnou metodu vedoucí k vyhlazením jemných vrásek, zpevněním kontur obličeje či odstraněním nežádoucích pigmentových skvrn. Pleť bude výrazně omlazená a vypnutá díky stimulaci kolagenu a elastinu.

  • Zlepší se elasticita – pružnost pokožky
  • Dojde ke korekci vrásek a jemných linek
  • Zmírní se nechtěná pigmentace a hyperpigmentace
  • Korigují se jizvičky po akné, neštovicích a striích
  • Stáhnou se póry
  • Zregeneruje se pleť po opalování
  • Viditelně se redukují pigmentové skvrny díky lepšímu rozptýlení nahromaděných melanocytů v podkoží
  • Ohraničené okraje pigmentových skvrn mizí, pleť získává rovnoměrný barevný tón

 

Jak microneedling fugnuje?

Dermapen pracuje s jednorázovými mikrojehličkovými nástavci, které vertikálně propichují pokožku a vnikají do nastavené hloubky kůže. Využívá systém automatické vibrace, jehličky se vpichují do kůže vysokou rychlostí. Díky tomu je ošetření minimálně bolestivé. Frekvence vpichu je nastavitelná, podle ošetřované oblasti. Volit lze ze 7 rychlostí (frekvence vpichu 25× za sekundu až 90× za sekundu).

Nedochází k poškozování epidermis, kůže se hojí rychleji a trauma je minimální. Díky rychlým vpichům je bolest minimální. Ošetřit můžeme celou plochu obličeje, tělo (jizvičky, strie, záda, ruce). Vhodné je rovněž použití na citlivé oblasti – okolí očí, rty i nos. Doba rekonvalescence je minimální. Jehličkové nástavce jsou jednorázové.

Po ošetření Dermapenem dochází ke stimulaci kolagenu díky mikrojehličkové aplikaci do epidermis a dermis. Vlastní obranný mechanismus kůže okamžitě tato malá zranění opravuje. Vyplaví se růstové faktory, které stimulují kožní buňky k produkci kolagenu. Zároveň se tvoří nové kožní buňky. Nová hmota vyplňuje kanálky vzniklé po jehličkách, její celkový objem narůstá. Kolagen je pevnější a kůže je elastická. Regenerační proces trvá až čtyři týdny.

Do kůže se skrz vytvořené kanálky vpravují se zapracovávají séra dle typu a stavu pleti klienta, protože tímto způsobem se jich dostane do kůže až o 80 % více než pouhým nanesením na její povrch. Největší a trvalý efekt však uvidíte po 4.–6. ošetření. Ale i potom se bude pleť zlepšovat až po dobu 6 měsíců.

Kolik ošetření se doporučuje k dosažení efektu a v jakém intervalu?

Počet ošetření je orientační a vychází nejen z typu problému pleti, který je třeba řešit, ale také ze stupně jeho závažnosti. Zpravidla platí, že 2 až 4 ošetření v rozpětí 1 až 2 měsíců jsou dostatečná pro jemné vrásky, ale také pro zlepšení hydratace a výživy pleti.

Pro koho je ošetření Dermapen vhodné?

Ošetření přístrojem Dermapen je vhodné pro zdravé jedince bez akutního virového a bakteriálního onemocnění nad 18 let věku. Kontraindikace pro ošetření jsou zejména tyto: těhotenství, kojení, IVF zákrok, kardiostimulátor, poruchy srážlivosti krve, jakékoliv zánětlivé onemocnění pokožky v místě ošetření, a to včetně aktivního akné, slunění nebo pobyt v soláriu 14 dní před ošetřením a některé další. Nejste-li si jisti, kontaktujte nás pro konzultaci Vašeho zdravotního stavu.

Za jakou dobu po ošetření lze pozorovat výsledek?

Běžně vidíte výsledek již po prvním ošetření. Dlouhotrvající a opravdu výrazný efekt lze očekávat po čtvrtém až šestém ošetření. Vaše pleť se bude zlepšovat i dále, po dobu 6 měsíců po posledním ošetření.

 

Obličej 1.800,- Kč    
Okolí rtů + nosoretní rýhy 1.000,-  
Hřbety rukou 1.300,- Kč  
Ošetření dekoltu 2.500,- Kč  
Ošetření vždy zahrnuje peeling, aplikaci séra, masky a LED TERAPIE