Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

LASH LIFTING & LASH BOTOX BOMB

Pro trvalou krásu, optické prodloužení a několikanásobný objem Vašich řas ...

LASH LIFTING

Dlouhé, krásné a zdravé řasy, natočené pomocí speciální techniky Lash Lifting. Tato technika pomáhá k šetrnému  zatočení, zvýraznění řas - povytažení směrem k oboči. Vede k omlazení oka, zvětšení objemu řas, optickému prodloužení a posílení růstu řas. Vydrží po dobu 6-8 týdnů. 

 

 

                                                                             LASH BOTOX BOMB

 Extrémně účinná vyživující kúra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodních řas, urychluje jejich růst a výrazně je posiluje. To vše díky jedinečnému složení zvanému Botox Bomb - kombinace kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, vitaminu C, bambuckého másla, arganového a ricinového oleje. Nejlepší výsledkdy jsou dosaženy v kombinaci s Lash liftingem, kdy jsou řasy díky svému narušení schopny pojmout co nejvíce účinných látek.

Informace k aplikaci:

Celá procedura (Lash lifting + Lash botox) trvá cca 1,5 hod, na proceduru přijďte odlíčená s vyjmutými kontaktními čočkami. 12 hodin po aplikaci se nedoporučuje řasy namáčet nebo navštěvovat saunu.

 

Cena:

Lash lifting                                                                samostatně/k jiné službě                            850,- / 700,- Kč

Lash lifting + Lash botox                                    samostatně/k jiné službě                          1.200,-/ 1.100,- Kč